Наш досвід працює на вас:
15 років на ринку PR

З 2004 року виконано понад 1000 замовлень в Україні та за кордоном. Серед партнерів та клієнтів — державні установи, політичні партії, компанії-лідери своїх ринків, народні депутати та передвиборчі штаби. Ми надаємо послуги в якості незалежного консультанта з комунікації. Володіємо досвідом вирішення складних спірних ситуацій, кризових ситуацій, репутаційних проблем, репозиціонування. Володіємо всебічним і глибоким розумінням прийнятої в усьому світі комунікаційної практики. 

Валентин Войтків


CEO, партнер, на ринку більше 15 років, в рейтингу найсильніших PR-профі країни серед незалежних PR-експертів за версією MMR, має великий досвід в політичній комунікації (кандидати в Президенти, політичні партії, мажоритарники, урядові структури), постійний експерт та публіцист в медіа.

Андрій Загородський


Партнер, має LIA certificate in training for public relations (2016, London), CIPR Diploma (2016, London), один із співзасновників Українського кризового медіа-центру (2014), Crisis Semiotic Studios – Ukraine (2017), лектор Resilience League (Естонія), 15-річний досвід діяльності в політиці, корпоративному та неурядовому секторах.

Протягом 15 років учасники Групи співпрацювали у тих чи інших комунікаційних програмах з Інтерпайп, СКМ, НБУ, Ощадбанк, Укртепло, КЛО, гіпермаркет АШАН – Україна, KIVI, Укртрансгаз, Financial Initiatives Agency, Diamond Sphere Group, International Bureau of Сredit Histories, CREDITINFO GROUP (Ісландия), «Ялтинська Європейська Стратегія» (YES), фонд Open Ukraine, India Leather Council (Індія), Форекс Клуб, КредитМаркет, Галерея Боско, ТМ Олеська мінеральна вода (Львів), EuroRSCG New Europe (Франція) та іншими.